Не добавляй годы к своей жизни,

- добавь жизнь к своим годам!
Новости

XXI ТРАДИЦІЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР.ВЕТЕРАНІВ БАСКЕТБОЛУПАМЯТІ ПРИЗЕРА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР ТОКІОМИКОЛИ БАГЛЕЯ.

В період 16 по 18 листопада у спортивному комплексі КСЛІ бул. І. Лепсе, 46, м. Київ за участі Ради ветеранів баскетболу Києва, Федерації баскетболу України, Федерації баскетболу Києва, Асоціації ветеранів баскетболу України, Асоціації ветеранів спорту України відбувся традиційний Міжнародний турнір з баскетболу ветеранів, памяті призера Олімпійських Ігор, Токіо, Миколи Баглея.

Змагання проходили у вікових категоріях 40+, 50+, 60+. Цього року учасниками змагань стали команди Києва, Дніпропетровська, Житомира, Севастополя. Миколаєва, Дружковки, команди Кишинева. Луганська, та збірної команди ветеранів України, вікової категорії 65+. Всього 12 команд та понад 100 учасникїв.

Характерна риса цьогорічного турніру безкомпромісна боротьба за результат у кожному матчі. Причиною такої непоступливості. стали зміни в баскетболі ветеранів пов’язані з розширенням географії та рівня змагань.

До традиційних 15 турнірів та Чемпіонатів України у п’яти вікових категоріях. що пройшли у 2012 році додався Чемпіонат Європи в якому 5 збірних команд України завоювали два срібних та один бронзовий комплект нагород.

Вдалий виступ наших команд засвідчив високий потенціал ветеранів баскетболу України.

Це стало стимулом та додало мотивації багатьом ветеранам у бажанні потрапити до складу збірних команд своїх вікових категорій для участі у Чемпіонаті Світу, який буде проходити у Греції 2013 році.Турнір памяті Миколи Баглея став одним з етапів підготовки та огляду кандидатів у збірні команди України.

В результаті змагань команди учасники посіли такі місця.

В категорії 40+ .

Перше місце виборола збірна команда Києва.

Друге місце команда Луганська.

Третє місце команда Дружківки.

Четверте місце команда Севастополя.

В категорії 50+.

Перше місце посіла збірна команда Києва (UD).

Друге місце команда Кишинева.

Третє місце команда Житомира.

Четверте місце команда Миколаєва.

В категорії 60+.

Перше місце виборола збірна команда Львова.

Друге місце команда Дніпропетровська.

Третє місце збірна команда 65+.

Четверте місце команда Києва.

Оргкомітет турніру висловлює щиру подяку всім хто приймав участь у підготовці та проведенні змагань.